BAZÉNY, SAUNY & SPA BAZÉNY, SAUNY & SPA

Veletrh - BAZÉNY, SAUNY & SPA


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Harvia SmartFold Sauna

  Vystavovatel: Horavia s.r.o. - Hala 2 - A05

  Novinkou roku 2015 je multifunkční sauna Harvia SmartFold, která je chytrým a revolučním řešením do malých prostor bytu. Tato rozkládací sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2. Sauna je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Patentovanou technologií byla speciálně vyvinuta pro vlhké prostředí koupelen. Sauna SmartFold je energeticky vysoce efektivní - ušetrit lze až 40 % spotřeby elektrické eneregie v porovnání s tradiční saunou. Sauna je vybavena elektrickým topidlem o výkonu 3,6 kW, který je ovládán pomocí externí jednotky. Sauna Smartfold je bezbariérová, vhodná pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou. Kapacita sauny je 1 - 2 osoby. Výrobcem je Harvia, Finsko.

 • REŠ-STAVBY – wellness interiéry

  Vystavovatel: René Štefan - Hala 2 - A08

  Česká stavební firma s dlouholetou tradicí - realizace domácího wellness na klíč. Certifikovaná firma pro obklady z kamene a umělého kamene pro domácí wellness i veřejné provozy. Dekorativní obklady pro interiéry, exteriéry a fasády. Obklady z přírodního kamene, umělý kámen, kamenné tapety – flexi slim, obklady pro saunové světy, podlahy, plochy kolem bazénů. V Praze prodejna a vzorkovna. Konzultace, pojištění, certifikáty. Návrhy, doprava, instalace, záruky.
  www.res-stavby.cz

 • Silvadec

  Vystavovatel: PROFI-TERASY - Hala 2 - B16

  Terasy Silvadec odolávají jak subtropickým teplotám, tak i horským mrazům. Terasy Silvadec najdete v letovisku Palm Island v Dubaji s teplotami 40 °C ve stínu i na terase k lanovce Diavolezza ve výšce 2100 m ve švýcarských Alpách. Navštivte stánek společnosti Silvadec a přesvědčte se.

 • Magicrete

  Vystavovatel: René Štefan - Hala 2 - A08

  Český výrobce umělého kamene a fasádních obkladů, obkladových panelů, betonových plotů a zateplovacích obkladů. Sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků. Tyto materiály a produkty jsou stále více žádané i v provozech wellness a SPA.
  www.magicrete.cz

 • Obkladové profily ECO

  Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala 2 - A09

  Obkladové profily z odolného materiálu wood-plastic composite (60 % dřeva, 40 % HDPE) jsou určeny pro obložení architektonických prvků v exteriéru (stěny, zahradní zídky, pergoly apod.). Rozměry profilu: 150 x 14 x 3100 mm, ef. krycí šířka: 143 mm+/-2 mm, hmotnost: 2,1 kg/bm, povrchová úprava: embos, počet barev: 5+, záruka až 25 let. Obklady ECO mají vysokou užitnou i estetickou hodnotu. Jsou vysoce odolné vůči rozmarům počasí, dřevokazným houbám, hnilobě i hmyzu, nenatírají se, ani jinak povrchově neošetřují. Vynikají moderním designem a stálými barvami. Skryté kotvení umocňuje elegantní vzhled. Výroba v ČR dle unikátní US licence Strandex. Nově zaváděný výrobek.

 • Lázeňská vana Medico

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  Lázeňská vana Medico pro poskytování služeb v oblasti rehabilitace a balneologie s technologií Microsilk. Velmi široké využití - trysky flat jets, Microsilk terapie, madlo, schůdky. V nabídce je 10 konfigurací hydromasážních technologií a také výroba konfigurace na zakázku. Kompozit III. generace klade důraz na estetiku a vysokou odolnost. Horní pohledovou vrstvu tvoří ISO NPG gelcoat určený pro sanitární účely, který je plněn granitem POLYSTONE. Dále nárazníkové zóny a zesilující vrstvy skelného vlákna s vinylesterovou pryskyřicí, ortoftalovou pryskyřicí a na rubu uzavřené top coatovou vrstvou. Prototyp.

 • Skládací sauna Harvia SmartFold

  Vystavovatel: Horavia s.r.o. - Hala 2 - A05

  Výrobce: Harvia, Finsko. Tato sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2, lze dotat v levém nebo pravém provedení. Díky moderní technologii je sauna vysoce kvalitní a voděodolná, dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo– osika, kamny o výkonu 3,6 kW, nerezovým setem a obklad stěn je z osiky. Cena cca 175 000 Kč vč. DPH. Termín dodání cca 3-4 týdny od objednání. Multifunkční rozkládací sauna Harvia SmartFold je chytrým a revolučním řešením do malých prostor. SmartFold je energeticky vysoce efektivní, díky tomuto chytrému řešení ušetříte až 40 % spotřeby elektrické energie v porovnání s tradiční saunou. Sauna SmartFold je bezbariérová, vhodná pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou.

 • Uzávěr, zejména pro uzavírání stavebních a technologických otvorů

  Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 2 - A10

  Slouží pro bezšroubové uzavírání částí v bazénovém tělese, materiál nerez EN DIN 1.4404/1.4462. Dodává se v rámci bazénového tělesa nebo jako samostatný kus. Unikátní a jednoduché upevnění nevyžadující šroubové nebo jiné upevnění. Stávající uplatnění je momentálně u konstrukce nerezových bazénů, a to konkrétně u dnových rozvodů a sacích prvků.

 • Aromaterapie ve wellness a SPA interiéru

  Vystavovatel: M + H, Míča a Harašta s.r.o.

  Nedílnou součástí každého wellness prostoru je atmosféra. Stále více oblíbená je aromaterapie, v domácím wellness i v každém profi provozu. Pro dokonalou atmosféru ve wellness a SPA využíváme blahodárných účinků aromaterapie v mnoha podobách. Důležité jsou kvalitní čisté éterické oleje, které najdou uplatnění v prostoru, v sauně i při masážích. Aromaterapie doplní mozaiku pohody Wellness ostrova, zejména pak při lákavém programu saunových ceremoniálů, které jsou momentálně velkým trendem v saunování. Vůně osloví každého, klienta i pracovníky wellness provozu. Působí na naše tělo, duši i mysl.
  www.saloos.cz

 • Kompozitové produkty - vířivky, Kneippovy lázně, balneovana Medico

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  CARETTA SPA CZ na veletrhu představí privátní i komerční vířivky, ochlazovací bazénky, balneovanu Medico i Kneippův chodník. Kompozitové wellness produkty vynikají svojí funkčností a originalitou. Krásné provedení designu podtrhuje jednoduchá údržba kompozitových produktů. Vybírejte z našeho širokého portfolia wellness zařízení. Pro radostné chvíle odpočinku a regenerace.
  www.caretta-spa.cz

 • Bezkouřový gril LotusGrill

  Vystavovatel: WoSo trade s.r.o. - Hala 2 - B14

  LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkoně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách, aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.
  www.lotusgrill.de/cz
Konference Hotelové wellness & SPA

V rámci veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA proběhlo zcela mimořádné odborné setkání - konference Hotelové wellness & SPA. Konference byla určena těm, kteří se profesně či profesionálně věnují oboru wellness a SPA. Konferenční sál byl zcela zaplněn, pro návštěvníky byly připraveny poutavé přednášky odborníků. Cílem konference bylo ukázat na to, co je v provozu potřeba řešit, například z pohledu legislativy, hygieny nebo v oblasti personálu a přístupu a komunikace s klienty. V rámci programu zazněly přednášky, které také představily nové směry, trendy a zajímavé produkty.

Více o konferenci se můžete dočíst na www.wellnesslife.cz.

04.10.2015 14:52:53 více


Letošní FOR ARCH přilákal více zahraničních vystavovatelů

Od 15. do 19. září 2015 se na ploše 39 158 metrů čtverečních představilo celkem 830 vystavovatelů. Oproti loňsku vzrostl počet těch, kteří přijeli ze zahraničí. Kromě českých firem se na výstavišti prezentovalo dalších třináct zemí. Veletrh letos přilákal stovky novinářů a téměř 75 000 návštěvníků. Těšíme se s vámi na viděnou při dalším ročníku stavebních veletrhů, a to od 20. do 24. září 2016.

25.09.2015 17:03:11 více


Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek předal ocenění mladým talentům v soutěži SUSO

Čtvrtý den veletrhu FOR ARCH proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků devatenáctého ročníku Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO 2014/2015, a to za účasti významných hostů - ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, náměstka ministra průmyslu a obchodu Jiřího Koliby, náměstka ministra školství, mládeže a tělovýchovy Jaroslava Fidrmuce, viceprezidenta Hospodářské komory ČR Romana Pommera a prezidenta Asociace českých nábytkářů Martina Čudka. Nejlepší dvojicí oboru zedník se stali David Dobeš a Tomáš Božek ze SOU Kyjov, obor truhlář ovládli David Málek a Štěpán Jalůvka ze SPŠ stavební Valašské Meziříčí a v oboru kameník a kamenosochař patřilo prvenství Františce Hausdorfové ze SPŠ kamenická a sochařská v Hořicích.
Generálním partnerem projektu SUSO je Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

18.09.2015 18:13:02 více


Ceny Grand Prix a Top Expo souboru stavebních veletrhů byly rozdány

Ceny Grand Prix si odnesly firmy ATTACK heating CZ, s.r.o. za automatický litinový kotel ATTACK FD AUTOMAT na pevná paliva a pelety, CARETTA SPA CZ s.r.o. za lázeňskou vanu Medico, Tepelná čerpadla AIT, s.r.o. za alpha innotec SWC/SWCV – kompaktní tepelná čerpadla země/voda, TOPINFO s.r.o. za praktickou příručku, která upozorní laickou veřejnost přehledným způsobem na možná úskalí při nákupu nemovitosti a Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. za inovativní řešení nosné stropní konstrukce pro svépomocnou výstavbu umožňující snížení konstrukční výšky, hmotnosti a pracnosti.

Cenu Top Expo za nejpůsobivější expozici do 60 m2 si odnesly firmy: ADMONTER PARKETT STUDIO – Richard Jelínek s.r.o., APEX A s.r.o. + LEDCO s.r.o. + Delcomp, s.r.o., Tomáš Jíra

Ocenění Top Expo za expozici nad 60 m2 získaly firmy: AQUAMARINE SPA s.r.o., BEST, a.s., HANÁK NÁBYTEK, a.s.
 
 
17.09.2015 11:38:31 více


Veletrh FOR ARCH navštívila již řada významných návštěvníkůJiž v první den stavebních veletrhů navštívila výstaviště řada odborných návštěvníků, včetně několika zahraničních delegací a velvyslanectví. Jedním z nich bylo i Indonéské velvyslanectví, které si se zájmem prohlédlo veletrh. Nějvětší zájem měli o Halu 5, která je zaměřena na interiéry a nábytek. Delegace si se zájmem pohovořila například s výrobcem teakového nábytku panem Kolouškem z firmy FAKOPA, který jezdí do Indonésie nakupovat teakové dřevo a vyrábí z něj teakový zahradní i interiérový nábytek.

16.09.2015 13:15:23 více


Veletrh FOR ARCH odstartoval svůj 26. ročník

Dnes začal v PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší stavební veletrh FOR ARCH a jeho souběžné veletrhy. Na ploše přesahující 40 000 m2 uvidí návštěvníci až do soboty 19. září přehlídku 830 tuzemských i zahraničních firem. Slavnostního otevření veletrhu FOR ARCH a přestřižení pásky se ujali předseda představenstva ABF Pavel Sehnal, náměstek ministra průmyslu a obchodu Jiří Koliba, náměstek ministryně pro místní rozvoj Jan Blecha a generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. Na zahájení navázala Konference ředitelů projektových společností. Otevřeno bude od úterý 15. do soboty 19. září od 10 do 17 hodin. Zlevněnou vstupenku si můžete stáhnout zde: www.forarch.cz/sleva 

 
15.09.2015 11:14:44 více


FOR ARCH OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY 15. 9. 2015

Dnes začíná v Praze největší stavební veletrh roku FOR ARCH. Hlavním tématem, které provází šestadvacátý ročník a současně probíhající veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, je „snižování energetické náročnosti budov.“ Na ploše téměř 40.000 metrů čtverečních se představí více než osm stovek firem ze čtrnácti zemí světa. Pro návštěvníky jsou připravené přednášky a zajímavý doprovodný program. Využijte k návštěvě zlevněnou vstupenku. INFORMUJEME VÁS O NOVÉ OTEVÍRACÍ DOBĚ VELETRHU, KTERÁ JE KAŽDÝ DEN OD 10.00 DO 17.00 HODIN.

13.09.2015 10:43:09 více


Pavel Tesárek ze Svépomocí.cz hostem rádia Impuls

Poslechněte si pořad rádia Impuls - Tajemství úspěchu. O svůj příběh se podělil zakladatel internetových stránek pro kutily Svépomocí.cz Pavel Tesárek. Ten na veletrhu FOR ARCH poradí i vám, jak na stavbu domu svépomocí. Dvoudenní konference Stavba a rekonstrukce svépomocí se uskuteční v pátek 18. září od 14 do 17 hodin a v sobotu 19. září mezi 10. a 15. hodinou. 10.09.2015 18:29:50 více


Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Zveme vás na odborné setkání - konferenci, která se věnuje novým trendům ve wellness & SPA, problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem z ČR i ze světa. Cílem konference je přinést množství nových informací z oblasti wellness & SPA, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru, připravit prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky a nastartovat diskusi. Důležitou součástí konference je panelová diskuse i večerní networking. Konference se uskuteční 16.9. v PVA EXPO PRAHA.
07.08.2015 12:31:06 více


Ostrov doprovodného programu na ploše 10 x 10 - WELLNESS INTERIÉRY

Každý den jiné téma - Přijďte se poradit s odborníky 

Úterý 15.9. - Zážitkové saunování – nejlepší čeští saunéři  představí  trendy v saunování. Na loňské výstavě jsme představili doprovodný program věnovaný zážitkovému  saunování, tedy saunovým ceremoniálům a dalším procedurám v prohřívárně. Jelikož celé téma zaujalo mnoho návštěvníků, rozhodli jsme se i letos pro představení saunových ceremoniálů a zážitkového saunování v rámci letošního doprovodného programu WELLNESS INTERIÉRY. Zde, v improvizované sauně budou v úterý a v pátek předvádět saunové ceremoniály vybraní saunéři z Aquapalace Praha a ze Saunie Praha. Těšit se můžete na vůně éterických olejů, které budou používány při ukázkových saunových ceremoniálech v otevřené sauně. Tedy bez nutnosti saunování uvidíte saunovou show, tak jak se předvádí v kvalitních saunových centrech.
02.09.2015 10:00:07 více
Reklama

Živé firmy f