BAZÉNY, SAUNY & SPA BAZÉNY, SAUNY & SPA

Veletrh - BAZÉNY, SAUNY & SPA


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • Harvia SmartFold Sauna

  Vystavovatel: Horavia s.r.o. - Hala 2 - A05

  Novinkou roku 2015 je multifunkční sauna Harvia SmartFold, která je chytrým a revolučním řešením do malých prostor bytu. Tato rozkládací sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2. Sauna je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Patentovanou technologií byla speciálně vyvinuta pro vlhké prostředí koupelen. Sauna SmartFold je energeticky vysoce efektivní - ušetrit lze až 40 % spotřeby elektrické eneregie v porovnání s tradiční saunou. Sauna je vybavena elektrickým topidlem o výkonu 3,6 kW, který je ovládán pomocí externí jednotky. Sauna Smartfold je bezbariérová, vhodná pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou. Kapacita sauny je 1 - 2 osoby. Výrobcem je Harvia, Finsko.

 • Exkluzivní řešení wellness

  Vystavovatel: AQUAMARINE SPA s.r.o. - Hala 2 - C09

  Aquamarine Spa, prodejce produktů od předních světových značek v České republice, nabízí nejen wellness produkty nejvyšší kvality a skvělý servis, ale i možnost instalace na klíč pro vaše maximální pohodlí a spokojenost. Novinkou společnosti je výhradní zastoupení firmy Imaginox, která právě vstupuje na český trh s nabídkou precizních narezových bazénů a vířivek. Díky jedinečným technologiím výroby lze bazén či vířivku vyrobit v jakémkoli tvaru a velikosti dle individuálních představ a přání klienta. Společnost Aquamarine Spa představuje tu nejvyšší kvalitu, do které se vyplatí investovat. Stačí navštívit showroom v Praze 4 a s pomocí profesionálů vytvořit wellness dle vašich přání. Díky skvělému servisu a službám bude i plánování a realizace relaxem.

 • Bezkouřový gril LotusGrill

  Vystavovatel: WoSo trade s.r.o. - Hala 2 - B14

  LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkoně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách, aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.
  www.lotusgrill.de/cz

 • Lázeňská vana Medico

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  Lázeňská vana Medico pro poskytování služeb v oblasti rehabilitace a balneologie s technologií Microsilk. Velmi široké využití - trysky flat jets, Microsilk terapie, madlo, schůdky. V nabídce je 10 konfigurací hydromasážních technologií a také výroba konfigurace na zakázku. Kompozit III. generace klade důraz na estetiku a vysokou odolnost. Horní pohledovou vrstvu tvoří ISO NPG gelcoat určený pro sanitární účely, který je plněn granitem POLYSTONE. Dále nárazníkové zóny a zesilující vrstvy skelného vlákna s vinylesterovou pryskyřicí, ortoftalovou pryskyřicí a na rubu uzavřené top coatovou vrstvou. Prototyp.

 • Obkladové profily ECO

  Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala 2 - A09

  Obkladové profily z odolného materiálu wood-plastic composite (60 % dřeva, 40 % HDPE) jsou určeny pro obložení architektonických prvků v exteriéru (stěny, zahradní zídky, pergoly apod.). Rozměry profilu: 150 x 14 x 3100 mm, ef. krycí šířka: 143 mm+/-2 mm, hmotnost: 2,1 kg/bm, povrchová úprava: embos, počet barev: 5+, záruka až 25 let. Obklady ECO mají vysokou užitnou i estetickou hodnotu. Jsou vysoce odolné vůči rozmarům počasí, dřevokazným houbám, hnilobě i hmyzu, nenatírají se, ani jinak povrchově neošetřují. Vynikají moderním designem a stálými barvami. Skryté kotvení umocňuje elegantní vzhled. Výroba v ČR dle unikátní US licence Strandex. Nově zaváděný výrobek.

 • Uzávěr, zejména pro uzavírání stavebních a technologických otvorů

  Vystavovatel: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. - Hala 2 - A10

  Slouží pro bezšroubové uzavírání částí v bazénovém tělese, materiál nerez EN DIN 1.4404/1.4462. Dodává se v rámci bazénového tělesa nebo jako samostatný kus. Unikátní a jednoduché upevnění nevyžadující šroubové nebo jiné upevnění. Stávající uplatnění je momentálně u konstrukce nerezových bazénů, a to konkrétně u dnových rozvodů a sacích prvků.

 • Kompozitové produkty - vířivky, Kneippovy lázně, balneovana Medico

  Vystavovatel: CARETTA SPA CZ s.r.o. - Hala 2 - A11

  CARETTA SPA CZ na veletrhu představí privátní i komerční vířivky, ochlazovací bazénky, balneovanu Medico i Kneippův chodník. Kompozitové wellness produkty vynikají svojí funkčností a originalitou. Krásné provedení designu podtrhuje jednoduchá údržba kompozitových produktů. Vybírejte z našeho širokého portfolia wellness zařízení. Pro radostné chvíle odpočinku a regenerace.
  www.caretta-spa.cz

 • Skládací sauna Harvia SmartFold

  Vystavovatel: Horavia s.r.o. - Hala 2 - A05

  Výrobce: Harvia, Finsko. Tato sauna zabírá pouze 0,75 m2, v rozloženém stavu pak 1,44 m2, lze dotat v levém nebo pravém provedení. Díky moderní technologii je sauna vysoce kvalitní a voděodolná, dodávána na klíč. Je vybavena dvěma lavicemi thermo– osika, kamny o výkonu 3,6 kW, nerezovým setem a obklad stěn je z osiky. Cena cca 175 000 Kč vč. DPH. Termín dodání cca 3-4 týdny od objednání. Multifunkční rozkládací sauna Harvia SmartFold je chytrým a revolučním řešením do malých prostor. SmartFold je energeticky vysoce efektivní, díky tomuto chytrému řešení ušetříte až 40 % spotřeby elektrické energie v porovnání s tradiční saunou. Sauna SmartFold je bezbariérová, vhodná pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou.
Konference HOTELOVÉ WELLNESS & SPA

Zveme vás na odborné setkání - konferenci, která se věnuje novým trendům ve wellness & SPA, problematice wellness center v hotelovém provozu, zkušenostem z ČR i ze světa. Cílem konference je přinést množství nových informací z oblasti wellness & SPA, představit zajímavé osobnosti v tomto oboru, připravit prostor pro výměnu zkušeností mezi účastníky a nastartovat diskusi. Důležitou součástí konference je panelová diskuse i večerní networking. Konference se uskuteční 16.9. v PVA EXPO PRAHA.
07.08.2015 12:31:06 více

Ostrov doprovodného programu na ploše 10 x 10 - WELLNESS INTERIÉRY

Každý den jiné téma - Přijďte se poradit s odborníky 

Úterý 15.9. - Zážitkové saunování – nejlepší čeští saunéři  představí  trendy v saunování. Na loňské výstavě jsme představili doprovodný program věnovaný zážitkovému  saunování, tedy saunovým ceremoniálům a dalším procedurám v prohřívárně. Jelikož celé téma zaujalo mnoho návštěvníků, rozhodli jsme se i letos pro představení saunových ceremoniálů a zážitkového saunování v rámci letošního doprovodného programu WELLNESS INTERIÉRY. Zde, v improvizované sauně budou v úterý a v pátek předvádět saunové ceremoniály vybraní saunéři z Aquapalace Praha a ze Saunie Praha. Těšit se můžete na vůně éterických olejů, které budou používány při ukázkových saunových ceremoniálech v otevřené sauně. Tedy bez nutnosti saunování uvidíte saunovou show, tak jak se předvádí v kvalitních saunových centrech.
02.09.2015 10:00:07 více

Středa 16.9. - BEAUTY & SPA procedury s PAYOT

Francouzská tradiční profesionální kosmetická značka s téměř 80 letou tradicí založena avantgardní ženou - jednou z první lékařek své generace - Dr. NG Payot. V roce 1937 byl Payot jednou z prvních značek, která otevřela lázně ve Francii. Tak se tehdy kosmetické profesionálky - kosmetičky staly odborníky v péči o pleť. Jejich odkaz značka každoročně rozvíjí o nové technologie, odvážné inovace a postupy inspirované vůněmi a znalostmi bylinkáře a potřebami ženského těla.
Profesionální péče v rukou odborníků s navazující domácí péčí, propracovanými postupy a unikátní systém vzdělávání zaručuje úspěch, jistotu, spolehlivost, výjimečnost, serióznost a prosperitu kosmetickým salonům, Spa, wellness zařízením, hotelům a parfumeriím.


Zveme vás na ostrov WELLNESS INTERIÉRY, kde se právě ve středu můžete seznámit s luxusními SPA tělovými procedurami a vyzkoušet podrobnou analýzu pleti.


www.payot.cz
www.payot.com
www.facebook.com/Payotcz

 

31.08.2015 16:49:35 více

Pozvánka na podzimní stavební veletrhy

V polovině září se areál PVA EXPO PRAHA stane na pět dní Mekkou stavebnictví. Od 15. do 19. září 2015 se v Letňanech uskuteční již 26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH a jeho souběžných veletrhů.

Zajímá vás, co vše na vás na letňanském výstavišti čeká?
Podívejte se na rozhovor s Martinem Františkem Přívětivým, ředitelem stavebních veletrhů.

01.09.2015 16:53:32 více

Jak je wellness interiér důležitý

Wellness interiéry jsou součástí marketingového mixu každého wellness a spa provozu. Příjemná atmosféra pro klienty i personál je důležitá. Jedním z největších, nejnavštěvovanějších a interiérově exkluzivně realizovaných wellness interiérů v České republice, je wellness a SPA v aquaparku Čestlice. Významně se na jejich realizaci a dnešní podobě podílel Ing. Radek Steinhaizl, který zde na postu generálního ředitele provozu strávil celé desetiletí, od samého uvedení aquaparku a wellness do provozu až do dubna roku 2015. Nejen díky cenným zkušenostem generálního ředitele a managera celého aqua a wellness provozu, je v Čechách jedním z mála odborníků na wellness a spa interiéry a na jejich vybavení.
30.03.2015 12:22:03 více

Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR pro veletrh FOR ARCH 2015

Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR pro veletrh FOR ARCH 2015Vážené dámy, vážení pánové,

stavební veletrh FOR ARCH překročil 25. ročník své existence. Po celou tuto dobu byl příležitostí pro prezentaci služeb a výrobků našeho stavebnictví v mezinárodní konkurenci.

Velmi si vážím této aktivity, která vytváří příznivé podmínky pro udržitelný rozvoj naší země.

14.08.2015 16:01:06 více

Software pro B2B obchodní jednání Matchmaking Business Meetings (MBM) byl spuštěn!

V těchto dnech byl zprovozněn software pro B2B obchodní schůzky Matchmaking Business Meetings-odkaz zde, prostřednictvím kterého se mohou firmy registrovat a vkládat své profily pro účast na obchodních schůzkách na veletrhu FOR ARCH 2015.
Program je aktivní a již je možné se na schůzky přihlásit. Po uzávěrce registrací se pak budou moci jednotlivé firmy vzájemně spárovat a domluvit si termíny pro obchodní jednání, která se budou konat 16.9.2015 mezi 9.-15. hodinou v Kongresovém sále ve vstupní hale II na Výstavišti PVA EXPO PRAGUE v Letňanech ( Plánek Výstaviště).
01.07.2015 17:15:30 více

Osm domů navrhnou architekti přímo ve výstavní hale veletrhu FOR ARCH

Letošní FOR ARCH připravil pro návštěvníky zářijového mezinárodního stavebního veletrhu jedinečný zážitek. Tým špičkových architektů ateliéru de.fakto navrhne přímo před zraky návštěvníků osm vybraných projektů domů. Vaši vysněnou představu o novém bydlení můžete přihlásit na forshow.cz. Přímým přenosem bude provázet moderátor Jakub Kohák. Výtěžek z akce půjde na dobročinný projekt Školy pro Burmu. 
05.01.2015 00:00:00 více

Přípravy FOR WASTE & WATER jsou v plném proudu!

10. ročník veletrhu recyklace, nakládání s odpady, technologie vody, čistění a ekologie proběhne opět v jedinečném souběhu Mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrh FOR WASTE & WATER bude opět zastoupen prestižními firmami, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami z oboru a těšit se můžete na inspirativní doprovodný program, který je mířen jak na odborníky, ale i koncového zákazníka. 15. – 19. 9. 2015 hala 1, výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

01.07.2015 17:15:30 více

Obchodní B2B schůzky na veletrhu FOR ARCH otevře evropské stavební trhy českým firmám

Stavební veletrh FOR ARCH mění rozměr výstav pořádaných v Česku. Kromě výstavních ploch, kterými mohou firmy oslovit především konečného zákazníka, připravili organizátoři takové akce, které umožní stavebním firmám a dodavatelům materiálů rozšířit své podnikání nejen v Česku, ale i v zahraničí. Matchmaking business meetings (MBM) a již třetí ročník Matchmaking FOR ARCH propojí díky organizovaným schůzkám přihlášené zájemce s českými či zahraničními vystavovateli. Účast na obchodních jednáních je zcela zdarma.
19.05.2015 14:39:55 více


Reklama

estav_novy